Ogród, jaki by nie był – mały, czy duży, kipiący roślinnością, czy nieco bardziej ascetyczny, jest miejscem, w którym po dniu lub tygodniu przepełnionym gonitwą, tempem, pracą i koncentracją na obowiązkach codzienności, możemy w samotności, z rodziną lub w gronie przyjaciół zrelaksować się, odnaleźć dystans, spokój i wyciszenie będące warunkiem odbudowania siły i energii….

My znamy jego wartość i znaczenie ………

Dlatego od wielu już lat, bo od roku 1996 wspólnie z naszym artystą – rzeźbiarzem Marcinem Znamienkiewiczem, z pasją, miłością i oddaniem wnosimy naszą pracę w uzupełnienie i wzbogacenie tej wartościowej przestrzeni.

Czy to kipiące od kwiatów donice przed domem, czy też gnomy, skrzaty, pocieszne trolle i leśne, czy kwiatowe duszki igrające w magicznych zakątkach Państwa ogrodu, czy też radosne, czy dostojne smoki czujnym wzorkiem lustrujące okolicę i dbające o bezpieczeństwo Państwa obejścia, jak również bardziej nostalgiczne i skłaniające do refleksji i zadumy anioły lub mityczne postumenty, postaci i figury, dzięki którym uczynią Państwo ze swojego ogrodu, lub jakiegoś jego zakątka romantyczną świątynię miłości ….. wszystko to w bardzo bogatej i każdego roku uzupełnianej w twórczym i radosnym wysiłku kolekcji odnajdą Państwo w naszej firmie.

Naturalnie nasze wyroby to nie tylko ogród – część z nich znakomicie uzupełni i nada wyjątkowy charakter aranżacji Państwa domu lub mieszkania i w jednej chwili, jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki uczyni z każdego krajobrazu w Państwa otoczeniu świat pełen magii.

Każdy z naszych produktów to dopracowane w każdym detalu małe … lub czasem trochę większe …  dzieło sztuki, o czym większość mieszkańców krajów Europy Zachodniej, a od kilku lat też Polski i wschodnich sąsiadów, nie musimy już przekonywać.

Niech ten baśniowy i fantastyczny świat stanie się też Państwa udziałem i częścią Państwa życia.